26 Ocak 2011 Çarşamba

Beyazlayan Saçlar Eski Rengine Dönebilir Mi


Grey Away Şampuan

"Saçlarım Beyazladı" Diye Üzülmeyin. Grey Away ile saç beyazlamasına kısa sürede bitkisel çözüm sunuyoruz. 

Grey Away kısacası beyazlamış saçlarınıza boya yapmadan sadece Grey Away Şampuan ve Grey Away Sprey kullanarak eski saç renginize dönmesini sağlayan bitkisel içerikli saç bakım losyonudur.

GREY AWAY beyaz saçlara devrim niteliğinde bir etki ile beyaz saçlardan kurtulup eski saç renginizi yeniden kazanmanızı sağlayacaktır.

Grey Away'in kullanımı basit, hızlı ve problemsizdir.

Günlük kullanım ile doğal saç renginize kavuşmanız 4 gün içinde olacaktır.

Her gün Grey Away Şampuan ile yıkanmış saçlarınıza uygulayacağınız Grey Away Sprey sizin saç pigmentinin yeniden canlanmasını ve yavaş yavaş eski gücüne ulaşmasını sağlayacaktır.

Eski haline kavuştuğu zaman haftada sadece 1 veya 2 tekrar yapmanız yeterli olacaktır.
Grey Away Şampuanı daha doğal bir gürüntü vermek için saçınızdaki akları zamanla ortadan kaldırmak ve hatta yeniden koyu rengine donuştürmek için tasarlanmıştır

Grey Away Şampuanı normal bir şampuan gibi haftada iki üç kez kulanıldığın da yavaş yavaş yeniden renk oluşturacaktır

İstenilen renk oluştuğun da uygulama sıklığını azaltabilirsiniz

Grey Away Şampuan aynı normal şampuan gibi kulanıldığın da kulanımı çok kolay ve sorun suzdur

Grey Away Şampuanın kulanımının içindeki özel kondisiyonlama içerikleri bulunduğundan saçınızı yumuşak canlı ve daha iyi hale getirir dolayısıyla saçınızın daha sağlıklı görünmesi gibi ek avantajlarıda vardır.

Beyaz Saçların Sebebi Nedir?

beyaz saçlara çözüm Saç ağırlıklı olarak proteinlerden oluşur ve doğal rengini aldığı "Melanin'leri ihtiva eder. Melanın hem koyu hem de açık renk saçlarda mevcuttur. Saç rengindeki farklar saçın içindeki melanin pigmentlerinin miktarına bağlıdır. Yani koyu renk saçlarda açık renk saçlara oranla daha fazla melanin bulunur. Zamanla saçtaki melaninler azalır ve saç beyazlaşır. Bu durum saçın tamamıyla aynı zamanda oluşmaz. Tek tek saç kıllarıyla başlar, zamanla artar ve melanin kalmayınca saçlar tamamen beyazlaşır...

Grey Away ile beyaz saçlara dur diyerek eski saç renginize kavuşmanızı sağlayabilirsiniz

Grey Away Tüm Saç Renklerinde Etkilimi ?

İster koyu, ister açık veya sarışın olsun, doğal saç renginin tonu saç kıllarındaki pigment miktarı tarafından belirlenir. Grey Away'in etkisi de aynı prensibe göre oluşur. Ve böylece pigmentlere etki ederek saç renginizin eskiye rengine dönmesine yardımcı olur.

0 yorum:

Yorum Gönder

Blog Arşivi

 

©2009 kadın com | by TNB