30 Mayıs 2010 Pazar

Suna Dumankaya Cilt Bakım Maskeleri

Suna Dumankaya Cilt Bakım Maskeleri, Suna Dumankaya’nın maske tarifleri, Suna Dumankaya nın Siyah Noktalar için maske tarifi, Suna Dumankaya dan Bitkisel Çözüm Formülleri, Suna Dumankaya maskeleri, Suna Dunankaya cilt güzellik maskeleri, Cildiniz için suna Dumankaya maskeleri.

Siyah Noktalar için Yulaf Maskesi:
1 çorba kaşığı eşit miktarda yulaf unu,ıslatılmış kil,el kremi ve suyu karıştırıp ve cildinize sürdükten sonra,5 dakika kadar ovarak peeling yapmanız öneriliyor…Bu işlemi cildinizdeki ölü deriyi çıkarıp,porselen gibi bir cilde sahip olmanıza yardımcı olacağı belirtiliyor.

Cildin T Bölgesindeki Siyah Noktalar için Bitkisel Bakım Önerisi:
Bir çay kaşığı mısır ununu, eşit miktarda kil, krem ve su ile karıştırıp yüzünüze sürün ve 5 dakika beklettikten sonra ovarak çıkarmanız öneriliyor.

Burun Bölgesindeki Siyah Noktalar için Bitkisel Bakım Önerisi:
1 yemek kaşığı yoğurda rendelenmiş bir limon kabuğu ve bir kaşık mısır unu ekleyin. Bunu karıştırıp yüzünüze sürün ve 15 dakika bekletmeniz öneriliyor.

Kuru ve Nemli Ciltlerdeki Siyah Noktalar için Peeling Formülü:
1 çay kaşığı kil, eşit oranda mısır unu ve kremi karıştırıp su ile kıvama getirin. Haftada 1 gün yüzünüze sürün 5 dakika bekletin ve ovarak çıkarın. Doğal peeling ve siyah noktalara iyi gelir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Blog Arşivi

 

©2009 kadın com | by TNB